Implanty stomatologiczne -
- komfortowy uśmiech

Przyjęcia
Przyjęcia:
NFZ
PRYWATNE
Godziny otwarcia
Gabinety czynne:
PON-SOB
8:00-20:00
Lokalizacja
Dojazd:
ul. Młyńska 8a (obok TESCO)
KOMORNIKI

Implanty stomatologiczne

Czym są implanty stomatologiczne?

implant

Implant jest trwałym odpowiednikiem naturalnego korzenia pojedynczego zęba wykonanym z tytanu spełniającego kryteria medyczne. Korona w kolorze zęba jest przyłączona do górnej części implantu oraz wygląda i działa dokładnie tak jak własne, naturalne uzębienie. Dzięki wytrzymałości i konstrukcji implantów stomatologicznych oraz ich biokompatybilności, która pozwala na integrację z biologiczną kością, kilka implantów może służyć podtrzymywaniu całej potezy.

Czy implanty są dla mnie odpowiednie?

Większość pacjentów może zastąpić brakujące zęby implantami stomatologicznymi, ale tylko lekarz dentysta może dokładnie to stwierdzić. Tylko Twój lekarz dentysta może na podstawie przeprowadzonego badania diagnostycznego dokładnie ocenić i udzielić określonych zaleceń na temat najlepszej opcji leczenia implantologicznego, która będzie dogodna dla Ciebie i Twojego budżetu


logo BTK

System BTK

System BTK oferuje rozwiązania na każdą potrzebę rekonstrukcji braku zębowego. Czy jest to brak pojedynczego zęba czy kilku zębów, źle dopasowana lub niewygodna proteza lub most, system BTK zaspokoi każdą z tych potrzeb bez naruszania istniejącego zdrowego uzębienia.

BTK implanty pojedynczy
Pojedynczy implant z koroną
może zastąpić każdy brak zębowy w jamie ustnej.
BTK implanty
IMPLANTY PODTRZYMUJĄCE WIELOPUNKTOWY MOST
mogą zastąpić kilka brakujących zębów bez potrzeby opracowywania zdrowych zębów sąsiadujących.
BTK implanty
PROTEZA OSADZONA NA IMPLANTACH
zyskuje lepsze dopasowanie dzięki retencji na dwóch lub większej liczbie implantów, co eliminuje konieczność stosowania klejów do protez.
BTK implanty
PROTEZA WSPARTA NA IMPLANTACH
może zastąpić zęby dolnego i górnego łuku przez przymocowanie odpowiedniej protezy do kilku implantów.
implanty materiały dla pacjenta

Masz pytania?

Pobierz dodatkowe materiały na temat implantów BTK, albo zapytaj naszego dentystę.

Pobierz ulotkę
IMPLANTY BTK

logo InPlace

System InPlace™

InPlace™ to wszechstronne rozwiazanie przeznaczone dla protez dentystycznych utrzymanych na implantach. Rozwiazanie to wykorzystuje łaczniki Locator, które w bezpieczny sposób łacza proteze z implantami. W odróznieniu od innych łaczników, Locator korzysta z unikatowej, opatentowanej technologii oferujac korzysci takie jak:

  • stabilnosc protezy podczas przezuwania,
  • mozliwosc regulowania siły utrzymania protezy oraz samodostosowujaca sie konstrukcja dla łatwiejszego zakładania i sciagania protezy przy jednoczesnej gwarancji komfortu i bezpieczenstwa,
  • niewielka wysokosc łaczników sprawia, ze posciagnieciu protezy pacjent dalej czuje sie komfortowo.

Co to jest proteza utrzymywana na implantach?

Proteza ta jest częściowym bądź całkowitym uzupełnieniem braków zębowych, z wykorzystaniem implantów stomatologicznych. Elementy utrzymujące wprowadzone są w protezę i opierając się na implantach zapewniają lepsze wsparcie i stabilizację dla uzupełnionych zębów.

InPlace implanty
Proteza oparta na implantach i dziąśle
spoczywa ona bezpośrednio na dziąśle i jest utrzymywana przez Locatory (łączniki) przytwierdzone do implantów wprowadzonych w szczękę i/lub żuchwę. Jest to proteza ruchoma. Łączniki umożliwiają pacjentowi samodzielne i bezpieczne zdejmowanie protezy do codziennej higieny.
InPlace implanty
Proteza oparta na implantach i belce
wykorzystuje ona element indywidualnie dobranej belki osadzonej na implantach wprowadzonych w szczękę i/lub żuchwę, która łączy się z Locatorami (łącznikami). Jest to proteza ruchoma. Łączniki umożliwiają pacjentowi samodzielne i bezpieczne zdejmowanie protezy do codziennej higieny.
InPlace implanty
Stała proteza utrzymana na implantach
jest przymocowana do implantów na stałe za pomocą specjalnych śrub. W przypadku tego rozwiązania jedynie dentysta będzie mógł zdejmować taką protezę. Higiena wygląda tak samo, jak w przypadku naturalnych zębów.
implanty materiały dla pacjenta

Masz pytania?

Pobierz dodatkowe materiały na temat implantów InPlace, albo zapytaj naszego dentystę.

Pobierz ulotkę
IMPLANTY InPlace